ترازوی خانگی المانی چیست

معرفی و برسی انواع ترازوی خانگی المانی

ترازوی خانگی المانی واحدهای اندازهگیری درنظرگرفته شده برای این مدل کیلوگرم و گرم است  ترازوی خانگی المانیکه به اندازهگیری دقیق وزن کمک فراوانی میکند. “ترازو دیجیتال شیشه ای  ترازوی خانگی المانی صادراتی یونیک کد 6506” با خطای تنها 1 گرم و تا حداکثر 5 کیلو گرم بار را اندازه گیری کند. خرید ترازو از یک برند معروف به نام «بیورر» (Beurer) میتواند تا حدود زیادی، کارکرد طولانی ترازوی خانگی المانی آن را تضمین کند. دارای قابلیت سیستم خاموشی خودکار است و جنس قاب آن از استیل ضد زنگ می باشد .از بهترین برند ترازوی دیجیتال وزن کشی قطعا باید نام برند بیورر را در نظر داشت . ترازو شیشه ای دیجیتالی مدل ترازوی خانگی المانی GS20 بیورر محصولی مناسب برای استفاده های خانگی می باشد.

ترازوی خانگی المانی به وسیله ترازو دیجیتال شیشه ای Personal Scale که وزن را با دقت  100 گرم نشان میدهد میتوان با دقت بالایی از وزن با خبر بود و از تغییرات جزئی آن هم مطلع شد. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی وسیله ای است که برای اندازه  ترازوی خانگی المانیگیری جرم در مقیاس های کوچک ، مانند محدوده هایی زیر میلی گرم طراحی شده است. مخزن ترازوی ترازوی خانگی المانی آزمایشگاهی در داخل محفظه شفافی با چند در قرار گرفته است تا گرد و غبار وارد آن نشود.  ترازوی خانگی المانی دستگاه را در دمای اتاق نگه دارید تا به باتری آسیبی نرسد و کارایی آن افزایش یابد. منبع تغذیهی این دستگاه باتری سکهای است و وزن را با واحدهای کیلوگرم، پوند و استون نشان میدهد.

چنان چه وزنه ای با وزن بیش از 180 کیلو گرم روی  ترازوی خانگی المانی دستگاه قرار گیرد، دستگاه به شما هشدار خواهد داد. ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای طراحی بسیار ساده و شیک می باشد و فضای کمی را آشغال می کند.صفحه ی ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 از جنس شیشه باریک و بسیار مقاوم است و ظاهر شیکی  ترازوی خانگی المانیبه ترازو داده است.ابعاد این ترازو به گونه ای طراحی شده که هر جای خانه قابل استفاده است و نیاز کاربران را رفع می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای خاموش روشن خودکار می باشد و برای روشن  ترازوی خانگی المانیشدن تنها کافیست روی آن بایستید و برای خاموش شدن اتوماتیک آن وقتی از ترازو پایین بیایید بعد از مدت کوتاه به طور خودکار خاموش می شود.در بالای صفحه شیشه ای ترازو یک  رترازوی خانگی المانیصفحه نمایش LCD قرار دارد که وزن را به نمایش می گذارد.این ترازو قابل تحمل 250 کیلوگرم را دارد و کمترین وزنی که میتواند نشان دهد 6 کیلوگرم است و وزن را با دقت 100 گرم اندازه گیری می کند.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 مجهز به 4 حسگر است که وزن را با دقت اندازه گیری می کند.پایه های این ترازو ضد لغزش هستند که محکم روی زمین می چسبند ترازوی خانگی المانی و از نوع باطری سکه ای بهره می برد.ترازو شیشه ای زومیت ZOOMIT مدل ZM-2045 دارای قابلیت های اندازه گیری کالری و BMI و قابلیت انجام تحلیل BMI برای اندازه گیری چربی،آب بدن،عضله و استخوان است.این ترازو دارای قابلیت سویچ واحدهای اندازه گیری Kg/Ib/st است.ترازو زومیت یکی از بهترین و پیشرفته ترین ترازو ها است. ترازوی خانگی المانی C᠎on​tent has  been created by GSA C᠎on

ترازوی خانگی المانی چیست

این ترازوها ظرفیت های مختلفی دارد که در ایرا ترازوی خانگی المانیار به ساعت های هوشمند و برنامه های سلامتی در تلفن همراهتان و انتقال داده های وزن به آنها می شود تا به شما کمک کنند روند وزن، توده عضلانی، درصد  ترازوی خانگی المانیچربی بدن و موارد دیگر را پیگیری کنید. ترازوی وزن کشیpersonal scale دارای سیستم ترازوی خانگی المانی خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

یییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها