بهترین ترازو دیجیتال سوپرمارکت

 

بهترین ترازو دیجیتال سوپرمارکت  2021 کدامند؟

قرار گرفتن ترازو روی فرش باعث بی دقتی ترازو دیجیتال سوپرمارکت در وزن می شود. ترازو دیجیتال با مدار الکترونیکی است که با مجموعه ای از برد ها و قطعات دیجیتالی تشکیل شده است ، ترازوی دیجیتال به صورت اتوماتیک پس از  ترازو دیجیتال سوپرمارکتقرار دادن کالا روی ترازو توزین نموده و نمایشگر ترازو نیز پس از توزین نتیجه را به نمایش در می آورد . در آزمایشگاه های تخصصی استفاده از ترازوی هایی با دقت بالا بسیار معمول است . از نمونه پر مصرف ترین ترازو های دی ترازو دیجیتال سوپرمارکت جیتالی با دقت ۰.۰۰۱ را در عکس زیر مشاهده مینمایید. عکس نمونه ای بسیار پر کاربرد را در زیر میبینید.

استفاده از آداپتور یا باطری در آن ام ترازو دیجیتال سوپرمارکت کان پذیر است . این ترازوها از آهنرباهای الکترومغناطیسی برای تولید نیرویی هم اندازه و مخالف با وزن نمونه استفاده می کنند . این نمونه ترازو در اکثر طلا فروشی ها دیده میشود ترازو دیجیتال سوپرمارکت و دقت آن به دلیل داشتن محفظه شیشه ای بالا میباشد.  ترازو دیجیتال سوپرمارکتترازویی که ما در اختیار شما می گذاریم تا ۵ کیلوگرم را اندازه گیری میکند و تولید کشور چین است . برای مثال ترازویی با دقت ۵۰ گرم ممکن است وزن ۲۰ کیلوگرم بین دو عدد ۲۰ کیلو و ۵۰ گرم و یا ۱۹ کیلو ۹۵۰ گرم نمایش دهد.

ترازوی زیر از ۰.۰۰۱ گرم تا ۳۰۰ گرم را اندازه گیری میکند . مثلا ظرفی ترازو دیجیتال سوپرمارکت را تا ۲۰۰ گرم از ماده ای پر کرده اید و می خواهید ۱۵۰ گرم از ماده دیگری را اضافه کنید ، در این حالت دکمه tare یا zero را می زنید و عدد ترازو صفر میشود و سپس مقدار ۱۵۰ گرم را اضافه میکنید . یکی از بهترین ویژگی های این نوع ترازو ها این است که میتوانید آن را در هر زمانی صفر کرده و وزن ماده درون ریز ظرف را با دقت تمام به دست آورید . ترازوی آزمایشگاهی به جای مقایسه  ترازو دیجیتال سوپرمارکتجرم ماده با وزنه های ثابت ، نیرو مورد نیاز برای مقابله با وزن جرم مفروض را محاسبه می کند.

مقیاس خواندن را می توان اینگونه توصیف کرد که : اهرم میانی ۱۰۰ گرم در ۱۰۰ گرم خوانده می شود ، اهرم جلویی می تواند از ۰ تا ۱۰ گرم را بخواند ، و اهرم پشتی می تواند با دقت ۱۰ گرم ۱۰ گرم اندازه جرم ماده را محاسبه کند. ترازو دیجیتال سوپرمارکت این مدل از ترازوهای متئو در بازار ایران با قیمت ۶۵۰ هزار تومان (آذر۱۴۰۰) موجود است. ترازوی دیجیتال آزمایشگاهی دارای کارکردهای زیادی از قبیل: تهیه دستورالعمل ، شمارش قطعه ، محاسبه درصد و غیره است ، که غالبا جرم اجرام مورد آزمایش را با واحدهای میلی گرم ، گرم و کیلوگرم مورد آزمایش قرار می دهد . <i>Con tent h᠎as ​been&nbsp;generat᠎ed by G᠎SA Content G᠎ener at​or D᠎emoversi on!</i>

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

یییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها