خرید هواکش سانتریفیوژ مدل LXFF-4E180-90-M102-34|فروشگاه مبنافن نمایندگی فن زیلابگ

 

خرید هواکش سانتریفیوژ مدل LXFF-4E180-90-M102-34|فروشگاه مبنافن نمایندگی زیلابگ

در انتخاب هواکش گلخانه و مرغداری باید مبنایی را در نظر گرفت که فن توانایی خارج کردن تمام هوای محیط را داشته باشد و بتواند دمای محیط را به میزان نرمال کاهش دهد. هواکش سانتریفیوژ یا فن سانتریفیوژ که به فن گریز از مرکز نیز نامیده می شود هوای محیط را پس از مکیدن از طریق چشمی، در جهت عمود بر محود خود به گردش در می آورد و سپس خارج می نماید. همچنین از نمایندگی فن زیلابگ در تهران هواکش کندانسوری در محیط هایی که نیاز به تهویه هوا وجود دارد استفاده می گردد. این فن زیلابگ از طریق چشمی هوای محیط را میمکد سپس این هوا را در جهت عمود بر محور خود و به وسیله نیروی گریز از مرکزی که در بین پرهها و بدنه فن ایجاد میشود به گردش در آورده و انرژی را افزایش میدهد تا کمی از سرعت آن کم شود و در نهایت و آن را از طریق مجرای خروجی به بیرون انتقال میدهد.

فن اکسیال زیلابگ

به همین دلیل باید فن های سیرکوله از سقف یا قسمت های بایی مکان مورد نظر آویخته شود تا بدین شکل بتواند با کارکرد خود هوا را به چرخش در بیاورد و باعث یکسان شدن دما و رطوبت شود. در محدوده دمایی -30 تا 60 درجه سانتیگراد، محدوده فشار در فن آکسیال زیلابگ از مقدار فشار پایین تا مقدار فشاربالا متغییر بوده و پوشش داده میشود. کلاس حفاظتی این الکترو ها IP54 است که در موارد سفارشی IP64 نیز در نمایندگی فن زیلابگ در تهران فن کندانسوری به کار گرفته می شود. فن کندانسور یه فریزر الکترو استیل داریم کِ هر 20یا30 ثانیه یه بار تیک تیک میکنه اما موتور روشن نمیشه.  Th​is a᠎rtic᠎le has ​been do ne with t​he  help of GSA C ontent Generat​or Demoversion.

 

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

 

کلیه فن های این مجموعه دارای یک سال گارانتی می باشند. این نوع هواکش مدل زیلابگ آلمان و تولید چین میباشد.پوسته موتور،روتور،پره،قاب و توری این فن تماما فلزی میباشد و سیم پیچ داخل موتور از جنس مس میباشد که تماما به علت کیفیت بالای تولیدی دارای یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش میباشد. میزان صدای تولید شده در این هواکش 70 دسیبل است.نمایندگی فن زیلابگ در تهران فن کندانسور کاربرد وسیعی در انواع کندانسورها، اپراتورها، یخچال ها و خنک کنندهای صنعتی دارد . بدنه و پروانه این محصول نیز از فلز ساخته شده و یک قاب دایرهای شکل دارد. استعلام لحظه ای در واتساپ تماس بگیرید معرفی فن زیلابگ مدل ZA PLUS فن زیلابگ و کارکرد آن فن زیلابگ از پرههایی از جنس فلز ساخته شده است؛ و معمولا بیشترین کارکرد و کاربرد این فن در صنعت کشاورزی، باغبانی و برای تهویه و مطبوع سازی هوای کارهای مهندسی است.  This po st was ​done by GSA C᠎ontent Generator DE᠎MO !

کاتالوگ فن های زیلابگ

در واقع، بسیاری فکر می کنند که آنها یکی هستند. فن های سری FTP صدای بسیار کمی تولید می کنند. دبی صدای تولید شده برای هر دو مدل فن در حدود ۳۰ دسی بل می باشد . فن های سانتریفیوژ به علت مزایای زیادی که دارند یکی از پرفروش ترین انواع هواکش در صنعت می باشند. نمایندگی فن زیلابگ در تهران فن های سانتریفیوژ فوروارد تولیدی شرکت زیلابگ کاربرد وسیعی در صنایع مختلف دارند که در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم و کاربردی آن اشاره می کنیم. این سری از هواکش ها هوادهی زیاد، سر و صدای کم، مصرف برق پایین و عملکرد مطمئنی دارند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

خرید ورق استیل؛خدمات قابل ارائه

خرید ورق استیل؛خدمات قابل ارائه برش لیزر استیل, برش ورق استیل, خدمات برش لیزر استیل, …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.